top of page

Hydraulika siłowa

         Dziesięć lat działalności firmy Liquidus.pl to coraz większe doświadczenie w poprawie jakości obsługi urządzeń transportu bliskiego (UTB) i coraz lepsze rozumienie wpływu napraw i konserwacji na kwestie bezpieczeństwa pracy. Przez ten czas zyskaliśmy wiedzę, która daje możliwość realizacji złożonych projektów związanych z monitorowaniem stanu technicznego skomplikowanych urządzeń. 

Od niedawna obowiązują przepisy, które nakładają obowiązek określenia stanu technicznego maszyn i urządzeń, tzw. resursu. Korzystając z lat doświadczeń, zgodnie z wymogami sztuki wydajemy świadectwa technologiczne na podstawie obiektywnych danych, zgromadzonych      w trakcie przygotowywania dokumentacji. 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym oraz posiadamy wiedzę i umiejętności

do prowadzenia realizacji nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

         Doświadczenie inżynierskie pozwala nam na skrócenie realizacji stawianych nam zadań z zachowaniem wysokich reżimów technologicznych i jakościowych. Naszą prace opieramy na specjalistycznych urządzeniach pomiarowych, wysokiej klasy narzędziach oraz nieustannemu szkoleniu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, realizujemy naprawy na miejscu, w czasie i porach uwzględniających przerwy technologiczne lub przestoje.

Nasze usługi

Ocena stanu 

technicznego

Naprawy

Przeglądy konserwacyjne

Badania nieniszczące

technical-drawing-3324368_1280.jpg
spanner-3013129_1280.jpg
hand-1314814_1280.jpg
spring-1453075_1280.jpg

Więcej informacji dotyczących usług w zakresie hydrauliki siłowej można uzyskać na naszej stronie www.liquidus.pl lub kontaktując się drogą elektroniczną biuro@liquidus.pl

bottom of page